מקצוען בקליק

אתר בעלי מקצוע הגדול בארץ!

האם הפרקטים בזול יכול להיות בסוף ביוקר?

אם תקלידו את מילות המפתח "פרקטים בזול"  בגוגל, תגיעו למידע על פרקטים בזול בכל מיני אתרים, בעיקר של יבואנים ומשווקים סוגי פרקטים שונים.
שוק הפרקטים הוא שוק דינמי ומשתנה ולכן ממש כמו אופנה, בעונה חדשה יש קולקציה חדשה של פרקטים ומדובר בעיקר בגוונים שונים שמתאימים את עצמם לכל הנושא של עיצוב הבית ולכן בזמנים מסוימים אפשר למצוא פרקטים בזול.

מכיוון שהפרקטים מביאים בכל עונה בשורות עיצוב חדשות, נוצרים מלאים אצל היבואנים והמשווקים מכך רק הלקוח הסופי מרוויח עם היצע של פרקטים בזול שהופכים את הקנייה למשתלמת עד מאוד.

 

פרקטים זה טרנד ואופנה

פרקטים כמו פריטי ריהוט הם עניין של טרנד ואופנה ולכן בתערוכות נחשבות של עיצוב הבית, יש גם תצוגות של פרקטים חדשים שמדברים על חומרים שונים, תערובות שונות, מראה חדש וכמובן גוונים.

החידושים והבשורות דוחקים את המלאים הקודמים וכך נוצר מלאי במבצע או אם תרצו פרקטים בזול, ואפשר להלביש את כל הבית בפרקטים בזול ולצאת מזה הכי יפה, הכי אופנתי והכי משתלם.

סוגי פרקטים בזול- חפשו ברשת

פרקט למינציה- זהו הפרקט שהישראלים הכי אוהבים, כי הוא מאוד קל לניקוי ויש אותו בהמון גוונים. הוא בעובי של בין 5-7 מ"מ ועד ל-12 מ"מ. יש המון יבואנים ומשווקים והוא מגיע גם מאירופה וגם מסין. חפשו את סימן האיכות שלו AC.

פרקט מפולימר – פולימר זה חומר סינתטי שמופק במעבדה והוא קשור לכל מיני תחומים של יצירת פריטים מלאכותיים וגם בעיצוב. הפרקט הפולימר מצליח להטעות את כל מי שמסתכל עליו וחושב שמדובר בעץ, אבל הוא רק פולימר.

פרקט רב-שכבתי מעץ-  סנדוויץ של פרקט, חזק ועמיד. חלקו העליון יהיה משכבה של עץ אציל כמו מייפל, אלון ועוד ומתחת לזה יהיו לו כמה שכבות של עץ פחות יוקרתי אבל בהחלט כאלה המעניקים לו עובי וחוסן.

פרקט גושני עץ מלא-  פרקט זה הוא לא פחות מעובי של 14-22 מ"מ. קוראים לו גושני כי זה המראה שלו. הוא נראה כמו גוש גדול של עץ והוא מאוד מתאים לבית בסגנון כפרי. הוא אחד מהסוגים הכי משובחים והכי מבוקשים.

פרקט פורניר- פורניר הוא בעצם פרקט שעשוי משכבה עליונה של עץ אורן ועוד שתי שכבות מתחתיו מעץ מסוג אחר. זהו פרקט פורניר עדין שמשווק בגוונים שונים. מתחת לשכבות שלו אגב יש עוד שכבה שמייצבת אותו ועשויה מקרטון חזק וגס.

מחירי פרקטים בזול

מגלישה ברשת באתר עפ"י זאפ מחירים, מצאנו כי הזול ביותר לפרקט עומד היום על 129 ₪ למ"ר של לדוגמה פרקט מסוג ויטו יבוא מאוסטריה ועד לפרקט של קורות במבוק טבעי במחיר של 445 ₪ למ"ר. סוגי הפרקטים בשוק הם: אלון אירופאי טבעי, אלון תלת-שכבתי, אלון מעושן, פרקט פלאצו עץ מלא, במבוק קורות, קורות רחבות, קורות במראה עתיק ועוד. לכל יצרן יש את הגוונים שהוא משווק ואין פרקט אחד דומה למשנהו לא בצורת הייצור ולא במוצר הסופי.

מהסתכלות קצרה ברחבי הרשת מצאתי אתר מומלץ ומעניין מאוד של מקצועני הפרקטים שמספקים מבצעי פרקטים במחירים ממש זולים, אתם מוזמנים להיכנס וגם להתרשם ממחירי הפרקטים באתר כולל התקנת פרקטים: http://parket.myyearlyreview.com

אני אישית בכל מקרה אוהב את הפרקטים למינציה, שנותנים תחושת עץ אמיתי ורוגע בחר ובסלון.

אז מה דעתך?